Zihen këngëtaret e njohura shqiptare, si nuk kanë turp janë edhe kushërira

Fiset Ramosaj dhe Hadergjonaj kanë bërë namin në muzikën shqiptar, ku shpesh herë thuhet se nëse kë njëri nga këto mbiemra do të bëhesh këngëtar.

Anxhelina Hadergjonaj ka pasur dje ditëlindjen dhe ka festuar 26 vjetorin e lindjes.

Të gjithë e uruon por kushërira e saj Beatrix nuk e ka uruar.

Sipas raportimeve ata janë zërë me njëra tjetërn.

Kjo zënkë vertetohet dhe me faktin se dy vajzat nuk komentojnë më e as pëlqejnë fotot e njëra-tjetrës, madje-madje nuk e ndjekin më njëra-tjetrën as në Instagram.

As Anxhelina nuk e ndjek Beatrixin e as Beatrixi Anxhelinën.

E kundërta ndodh me Albanin, Anxhelina vazhdon të ketë një raport të mirë me të dhe ndiqen në rrjetet sociale.