VIDEO/ Ky lezhjan ka dalë sot në faqen e FB të Edi Ramës, ja historia e tij

Gazmiri eshte lezhjani historine e te cilit kryeministri Rama ka vendosur ta ndaje me ndjekesit ne rrjetet sociale, si shembulli i punes per ata qe nuk e kishin nje te tille me perpara.

POSTIMI

MIRËMËNGJES 😃

dhe me Gazmirin që ka nisur punë në një sektor që po rritet çdo vit dhe presim të ketë një zhvillim të konsiderueshëm në tre vitet e ardhshme, ju uroj një javë të mbarë 🌹