VIDEO/ Harroje Messin, talenti 12-vjeçar i Bajernit po bën xhiron e botës

Loading...

Klubi i Bajernit të Mynihut po rrit një talent të madh. Në videon që do të shihni më poshtë do të mrekulloheni nga ky 12 vjeçar i cili pritet të ketë një të ardhme të ndritur.

Jack Panayotou nga Massachusetts e Amerikës pritet të “pushtojë” botën e futbollit duke na rikthyer Messin në kohët e tij të arta, shkruan “Calciomercato.com”.

Është gati e pabesueshme talenti dhe puna e madhe që po bën ky vogëlush për tu bërë pse jo lojtari më i mirë në botë, por deri atëherë do të ketë një punë të madhe.

Prej një kohe të gjatë akademia e Bajernit të Mynihut po investon te talentet që janë e ardhmja e këtij klubi.

Për më tepër ndiq videot më poshtë:

Loading...

Lexo edhe: