VIDEO – FOTO/ E ‘bën’ 15 herë me nxënësin në makinë, nuk do ta besoni reagimin e burrit të mësueses

Loading...

Një mësuese në qytezën amerikan Pittsfield Charter Township në shtetin Michigan, ka dalë para gjykatës të enjten e javës së shkuar pasi akuzohet se ka bërë seks me një nxënësin e saj 14-vjeçar.

Brooke Lajiness, 38-vjeçe, u akuzua më 3 mars ka bërë seks me adoleshentin nga 8 deri në 15 herë.

Sipas akuzës, shumicën e rasteve, ata kanë bërë seks në sediljen e pasme të makinës së mësueses.

Autoritetet thonë se po hetojnë nëse ka të tjera “viktima” të mësueses.

Lajiness u arrestua pasi mamaja e djalit shkoi në polici dhe u ankua.

Mbi të rëndojnë 13 akuza, përfshi edhe atë të dërgimit të imazheve seksuale një të mituri.

Bashkëshorti i saj, David, i ka dalë në krah. Ata kanë 16 vjet të martuar.

Seanca e radhës ndaj mësueses do të mbahet në 13 prill.

Brooke Lajiness

Image

Image

Image

Brooke Lajiness me bashkëshortin

Loading...