Tmerr , burri hedh gruan shtatëzane nga shkallët

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytet. Burri ka hedhur nga shkallët gruan e tij, e cila ishte shtatzënë.

Për pasoja, A. Sh 40 vjeç ka përfunduar në spital, pasi u dhunua barbarisht nga burri Rezart Zani 41 vjeç, i cili pas ngjarjes është vënë në prangat e policisë.

Pas ndërhyrjeve të mjekëve ajo është stabilizuar dhe është jashtë rrezikut për jetën, bashkë me fëmijën që mban në bark.