Të virgjëra, të qepura apo…Ja si e duan nusen djemtë shqiptarë të 2018-ës (video)

Të virgjëra por jo të qepura, ja çfarë thonë djemtë shqiptarë për virgjërinë?

“Boom” ka pyetur djemtë shqiptarë dhe përgjigjet e tyre kanë lënë pa mend shikuesit.

Video është bërë virale në rrjet dhe ka marrë me dhjetra e qindra komente.

Nëse doni të dini se si mendojnë meshkujt shqiptarë në vitin 2018 ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme:

Si mendoni për këto përgjigje? Na lini një koment dhe mos harroni ta shpërndani me miqtë këtë artikull! /ShkodraNews