“Të ka lali shpirt” kënga më e klikuar shqiptare? E keni gabim, ja kush ka thyer çdo rekord


Për tre vite me radhë kënga “Të ka lali shpirt” e Silva Gunbardhit, me Mandin dhe Dafin mban rekordin e klikimeve duke u përhapur në të gjithë botën.

Pas tre vitesh publikimi sot kjo këngë numëron plot 226.754.867 shikime, që e bën padyshim këngën më të dëgjuar shqiptare.

Mirëpo e dini kush po zë vendin e saj? Era Istrefi me këngën e saj “Bon Bon”, vetëm për 7 muaj ka arritur 200 milion klikime.  Mesa duket nuk është shumë e vështirë për të kuptuar se shumë shpejt do të kemi një emër tjetër në fron.

26c9a39670cc58ef1a8fad2e98ec3d95


Përgjigju