Studentët filmohen duke bërë seks në universitet, video po bën namin (video)

Dy studentë janë filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale jashtë një ndërtese universiteti në mes të ditës.

Ata janë filmuar me celular nga disa studentë që e ndoqën të gjithë skenën e nxehtë, shkruan ShkodraNews.

Çifti i dashuruar u ul shumë pranë njëri-tjetrit në “University of New South Wales” në Sydney, Australi.

Pamjet tregojnë çiftin në aktivitet të plotë, pa e vrarë mendjen se studentët dhe pedagogët kalonin aty pranë.

Video u shpërnda në internet dhe është bërë virale brenda pak orësh. Përshtati: ShkodraNews