Skandal/ Çifti kapet duke kryer marrëdhënie seksuale në mes të rrugës

Kjo video e regjistruar nga disa kalimtarë të rsatit në qytetin e Barnsley-t  në Angli është duke thyer rrjetin.

Dy të rinj janë filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale në mes të rrugës. Videoja u publikua fillimisht në rrjetin social Facebook, por u censurua dhe më pas u publikua në You Tube ku arriti shikueshmëri të madhe dhe 24 orët e fundit numëron mbi 600 mijë klikime dhe qindra e mijëra komente dhe shpërndarje.

Videoja është publikuar dhe nga britanikja “DailyMail”.