Shqiptari mashtron macen me ushqim, por kur ajo afrohet i bën atë që nuk ia merrte mendja kurrë

Loading...

Një video me të vërtetë e rëndë qarkullon në internet ku tregohet se si një mashkull i cili mendohet se është nga Gjakova trajton në mënyrë mizore një mace. Ai e thërret macen duke mbajtur ushqim në dorë dhe duke ia varur sipër fytyrës.

Por në kohën që macja ngrihet mbi shputa dhe mundohet që të arrijë ushqimin që varet nga dora e tij, ndodh e papritura. Personi që duket në video e godet me shkelm dhe macja e gjorë fluturon matanë gardhit si një top futbolli.

Në sfond dëgjohen disa të qeshura.

Loading...

Lexo edhe: