Shokon modelja seksi shqiptare: Hani vaginë, sepse është… (foto)

Ajo është një nga vajzat më të bukura shqiptare.

Ka fituar “Miss Shqipëria 2012” dhe “Miss Globe”, kështu që me siguri të gjithë e njihni
Niki Delijorgjin.

Bukuroshja Niki prej vitesh jeton në Londër ku vazhdon modelingun.

Ajo është gjithashtu shumë aktive në rrjete sociale e me postimet e saj në
Instastory shpeshherë ka treguar se është vegjetariane dhe vegane, por me foton e fundit i ka habitur ndjekësit e saj.

“Hani ***, është vegane”, shkruhet në bluzën e Nikit.

“Mishi është për p***”, është mbishkrimi që ka lënë Niki në postimin e saj.