“Shkallon” Sali Berisha, shikoni çfarë bën në Kuvend: Trap, trap dhe vetëm trap! (video)

Senca e sotme plenare po shoqërohet me tensione të forta në Kuvend mes mazhorancës dhe opozitës.

Pas ndërprerjes së seancës pas hedhjes së miellit drejt Edi Ramës nga Flamur Noka, Sali Berisha është lidhur live në Fcebook, duke bërë thirrje depueteve që të hapin Facebook.

Berisha live në facebook:

 

PER VIDEON KLIKONI: KETU

 

Ja cfarë thotë një qytetarë: Revolucioni u spostua në parlament. Hapni FB të gjithë, të komunikojmë me popullin. Rama i ka nxjerrë mediat jashtë. Nxirre jashte edi Rames.

Nxirre jashtë njeriun që meriton të thirret sot nga cdo shqiptar, Trap, trap dhe vetëm trap

Njeriun që urren Kukësin si urrente i ati i ti Havzi Nelën, se Kuvendi do ta nxjerrë atë me lecka, jashtë Edi Rama, kjo është fjala ime.