Sali Berisha publikon denoncimin e fortë për Universitetin Luigj Gurakuqi

Berisha akuzon kryeministrin Edi Rama dhe Ministren e Arsimit Lindita Nikolla për gjendjen e rënduar të këtij universiteti, i cili shfaqet në foto i mykur, me suva të rënë dhe me lagështirë. Ne pamje fakulteti i shkencave te edukimit.

Ja si e kane katandisur Universitetin e Shkodres piktori deshtak dhe ndrikulla Nikolla! sb

“Pershendetje zoti Sali Berisha po ju shkruaj nga universiteti luigj gurakuqi shkoder departamenti infermieris keto jan kushtet skandaloze ku ne studiojm dhe paguajm 300 milek te vjetra ne vit dhe kushtet jan skandaloze te lutem beje publike ANONiM TE LUTEM rrespekte”