Rroga e gazetares sportive shqiptare është aq sa çdokujt do i binte të fiktë dhe do e linte punën

“Rrogën e kam aq sa mos të kem nevojë për asgjë. Të të them rrogën pastaj, do të të bjerë të fikët, do ta lësh punën, kështu që më mirë s’po e them…”

Kështu është shprehur vetë gazetarja dhe moderatorja e njohur sportive Enkeleida Zeko për emisionin Thumb.

Enkeleida  më herët ka deklaruar se e urren varfërinë  ndërsa ka thyer heshtjen edhe për “sherrin” e bujshëm me Ilda Bejlerin, deklarata e së cilës nuk është mirëpritur nga ajo: “Nuk flas me Ilda Bejlerin. S’kam pse të flas pas asaj që ka thënë”.

enkel.png

 

u2_enkeleida_zeko1.jpg