Qytetarja skandalizohet nga skenat e seksit, vë duart në kokë nga pamja në rrugë

Nje qytetare eshte habitur nga skena qe ka pare ne mes te rruges teksa ka qene me femijet e saj te vegjel. Ajo e ka postuar foton ne rrjetet sociale duke bere nje thirrje per vetepermbajtje nga te rinjte.

“Prsh anna media .. jam nje familjare dhe kam 2 femije .. duke ecur dje ne darke me femijet e mij perdore pash kete skene te turpshme . Nuk dija cte beja dhe u vura ne siklet sepse femijet po me pyesnin o ma cpo bejne ata . Ee cti thoja . Turp ne cfare vendi jetojme cbehet keshtu .

Mbani hormonet rini