Qeshni me lot/ Ilir Vrenozi: Grida më zhgënjve, edhe zjarrin i vije…dhe atij mos ia jepje

Korçari satirik dhe militanti i PD-së Ilir Vrenozi ka reaguar pas publikimi të videos ku deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji shkëmbente mesazhe banale me kontekst erotik me shetasen G.D.

Edhe pse nuk ka ende një konfirmim, të gjithë pretendojnë se shtetasja GD, është deputetja demokrate Grida Duma.

Teksa publikon një foto nme  Grida Dumën në Facebook Vrenozi i zhgënjyer i kërkon asaj të reagojë.

Postimi i plotë:

ME ZHGENJEVE !

Me thuaj Grida te verteta jane keto qe po degjoj !

Po zjarrin i vije pjeshkes dhe atij mos ja jepje , te dija femer me klas …. me Zhgenjeve 🤢🤢