Plagosje në Velipojë

Dy persona kanë mbetur të plagosur në  Velipojë.

Ngjarja ka ndodhur para disa minutash në vendin e quajtur “sektor-plazh”. Sipas të dhënave paraprake, të plagosur kanë mbetur Ervin dhe Durim Tahiri, përkatësisht 30 dhe 27 vjeç.

Rrethanat ende nuk janë të qarta, por dyshohet se një konflikt mes të rinjve është bërë shkak për ngjarjen. Dy të lënduarit janë dërguar për mjekim në spitalin rajonal të Shkodrës.

Vijon…