TË PËRZGJEDHURA

JETË/STIL

Ami në muajt e fundit të shtatzënisë, shikojeni si duket moderatorja

Ami në muajt e fundit të shtatzënisë, shikojeni si duket moderatorja

Amarda Toska është në pritje për tu bërë nënë për herë të dytë. Së fundi moderatorja ka publikuar në rrjete sociale foto nga pushimet e.

Gruaja pushohet nga puna që ditën e parë, por arsyeja do t’ju bëjë ta “bëni në brekë” nga të qeshurat

Gruaja pushohet nga puna që ditën e parë, por arsyeja do t’ju bëjë ta “bëni në brekë” nga të qeshurat

Papunësia është kthyer në “sëmundje” në ditët tona, jo vetëm në vendin ku jetojmë, por në të gjithë botën, pasi kriza e thellë eknomike ka.

Marina dhe Luana arratisen së bashku, do të habiteni ku janë (foto)

Marina dhe Luana arratisen së bashku, do të habiteni ku janë (foto)

Ditën e sotme dy motrat bukuroshe Marina dhe Luana Vjollca kanë nisur pushimet e para për vitin 2018 dhe ndonëse vetëm Luana e ka bërë.

Ledion Liço rrëfen momentin emocionues: Belbëzoja gjatë gjithë kohës… (foto)

Ledion Liço rrëfen momentin emocionues: Belbëzoja gjatë gjithë kohës… (foto)

Bota e muzikës u trondit nga ndarja e parakohshme nga jeta e këngëtares së grupit The Cranberries, Dolores O’Riordan. Shumë personazhe të njohur shqiptarë kanë.

3 shenjat e horoskopit që t’i “vrasesh”, nuk të japin kokërr leku

3 shenjat e horoskopit që t’i “vrasesh”, nuk të japin kokërr leku

Sa herë e keni dëgjuar nga prindërit, kryesisht nga mamaja shprehjen ”I bëre lekët rrush e kumbulla, si nuk kursen një çikë” ! 1, 10.

Horoskopi bekon këto dy shenja: Do ketë fat në pasuri dhe dashuri

Horoskopi bekon këto dy shenja: Do ketë fat në pasuri dhe dashuri

Sa herë ju ka ndodhur të jeni dëshmitarë të lumturisë së familjarëve dhe miqve tuaj, ndërkohë që në jetë tuaj gjithçka është më kaotike se.

“Hajt ma merr n’g*j!”, vajza nga Tirana pranon të lidhet menjëherë me djalin e pasur, por ai i bën gjëmën

“Hajt ma merr n’g*j!”, vajza nga Tirana pranon të lidhet menjëherë me djalin e pasur, por ai i bën gjëmën

Shpesh vajzat shqiptare si kriter për t’u lidhur me një djalë marrin numrin e makinave të tij. Ky është mentaliteti që ka kapluar shumicën e.

Bleona imiton keq Adelinën në foton e fundit

Bleona imiton keq Adelinën në foton e fundit

Bleona Qereti nga Tirana dhe Adelina Ismaili nga Prishtina, janë dy nga bukuroshet tona të cilat nuk kanë nguruar kurrë që të shpalosin linjat e.

Dëshironi të bëheni me djalë? Ja çfarë duhet të hani

Dëshironi të bëheni me djalë? Ja çfarë duhet të hani

Me të tjerave këshillohet që të mos shmanget asnjëherë mëngjesi dhe të flini gjithmonë në krahun e majtë, shkruan The Guardian. Kjo këshillë ishte shkruar.

Feston ditëlindjen, ja si duket sot aktori që interpretoi “Gjinon” (foto)

Feston ditëlindjen, ja si duket sot aktori që interpretoi “Gjinon” (foto)

Personazhi i Gjinos në filimin “Përrallë nga e Kaluara”, është një nga më të pëlqyerit për publikun shqiptar. Ai është interpretuar nga aktori vlonjat Admir.

FUNDIT

LEXO MË SHUMË

SPORT

VIDEO

MË SHUMË LAJME