TË PËRZGJEDHURA

JETË/STIL

Shpërthen partneri i Egla Harxhit: Myslimanët kanë 5 gra, ju flisni për marrëdhënien tonë treshe

Shpërthen partneri i Egla Harxhit: Myslimanët kanë 5 gra, ju flisni për marrëdhënien tonë treshe

Egla Harxhi ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave për një kohë të gjatë për marrëdhënien treshe me partnerin e saj, Ale de Basseville.

Brenda shtëpisë së djalit të Ardit Gjebreas dhe Merlinit, ja si duket foleja e re e çiftit

Brenda shtëpisë së djalit të Ardit Gjebreas dhe Merlinit, ja si duket foleja e re e çiftit

Jon Gjebrea dhe e fejuara e tij Merlin Haxhiymerin, zyrtarizuan lidhjen e tyre disa vjeçare pak ditë më parë . Pas fejesës familjare të shumë.

Fjorentina mbetet zyrtarisht në të shkuarën, Olsi ‘jep dhe jetën’ për të dashurën e re

Fjorentina mbetet zyrtarisht në të shkuarën, Olsi ‘jep dhe jetën’ për të dashurën e re

Pas ndarjes nga ish-banorja e Big Brother, Fjorentina Hallili, Olsi nuk është parë në shoqërinë e ndonjë femre, të cilën e ka pranuar si të.

Alarmi i shkencëtarëve: Nëse iu kanë ardhur periodat para kësaj moshe, rrezikoni shumë!

Alarmi i shkencëtarëve: Nëse iu kanë ardhur periodat para kësaj moshe, rrezikoni shumë!

Femrave të cilave iu kanë ardhur periodat që para moshës 12 vjeç janë 10% më të rrezikuara të pësojnë atak në zemër ose goditje në.

Bes Kallaku tregon si ia dha unazën Xhensilës, do të shkriheni nga të qeshurat (foto)

Bes Kallaku tregon si ia dha unazën Xhensilës, do të shkriheni nga të qeshurat (foto)

Aktori Bes Kallaku nuk i ndal në asnjë moment batutat. Edhe këtë herë ka publikuar një foto mjaft komike në rrjete sociale. Kallaku është shprehur.

55-vjeçari e thotë në emision: U divorcova nga gruaja sepse donte jetë nate dhe… (video)

55-vjeçari e thotë në emision: U divorcova nga gruaja sepse donte jetë nate dhe… (video)

Beni, një 55-vjeçar nga Durrësi ka kërkuar përmes emisionit “Aldo Morning Show” njohje me një grua nga Tirana. Gjatë bisedës Beni rrëfeu se është i.

“Don Zhuani” 35-vjeçar thyen rrjetin: Shkoj me shumë vajza, dua ndonjë nga Tirana (video)

“Don Zhuani” 35-vjeçar thyen rrjetin: Shkoj me shumë vajza, dua ndonjë nga Tirana (video)

Historia e Lencit po thyen rrjetin. “Shkoj me shumë vajza dhe më ka dalë nami i keq, doja ndonjë nga Tirana” kështu është shprehur Lenci.

Habit djali nga Puka: Si e pashë nga vrima e çelësit kur e kapi pas muri dhe e…

Habit djali nga Puka: Si e pashë nga vrima e çelësit kur e kapi pas muri dhe e…

Një djalë thotë se spiunon vazhdimisht fqinjët, madje edhe gjatë momenteve të tyre intime. Historia e pabesueshme është rrëfyer për “ShkodraNews” dhe po bëhet virale.

Nami në rrjet! Habit kuksianja: Nuk kam burrë, ama çdo natë unë bëj…

Nami në rrjet! Habit kuksianja: Nuk kam burrë, ama çdo natë unë bëj…

Një 34-vjeçare beqare thotë se e ka gjetur zgjidhjen kundër vetmisë. Ajo thotë se orën para gjumit e kalon duke gatuar për të varfërit. Kjo.

Pas ndarjes reagon për herë të parë Eneida Tarifa

Pas ndarjes reagon për herë të parë Eneida Tarifa

Vetëm pak ditë më parë në media ka qarkulluar lajmi se këngëtarja Eneda Tarifa është ndarë pas 18-vitesh lidhje nga bashkëshorti i saj Erjon Zaloshnja.

FUNDIT

LEXO MË SHUMË

SPORT

VIDEO

MË SHUMË LAJME