TË PËRZGJEDHURA

JETË/STIL

Pas 5 vitesh dalin nga shtëpia, historia e dy vëllezërve me flokë të gjatë e bëri publikun të qajë tek Arbana Osmani

Pas 5 vitesh dalin nga shtëpia, historia e dy vëllezërve me flokë të gjatë e bëri publikun të qajë tek Arbana Osmani

Kjo histori i preku te gjithe mbremjen e sotme. Dy vëllezër që prej pesë vitesh janë ngujuar në shtëpi për shkak të bullizmit, kanë dalë.

A e mbani mend drejtoreshën e famshme të Ramës? Nuk do ta njihni si është bërë ajo sot

A e mbani mend drejtoreshën e famshme të Ramës? Nuk do ta njihni si është bërë ajo sot

Edhe pse tani nuk e ka më postin e Drejtoreshës së Tatimeve, sërish Brisida Shehaj vazhdon të thirret “Brisi i Tatimeve”. Së fundmi ajo ka.

Eugent Bushpepa me të dashurën në Eurovision, njihuni me bukuroshen që i ka vjedhur zemrën këngëtarit

Eugent Bushpepa me të dashurën në Eurovision, njihuni me bukuroshen që i ka vjedhur zemrën këngëtarit

Padyshim që Eugent Bushpepa ka qenë këto ditë këngëtari më i komentuar në media e rrjete sociale e po pritet me emocione sot nata finale.

Pronarja e Vizion Plus sulmon publikisht Alketa Vejsiun: Është fallco, duhet të zbresë nga…

Pronarja e Vizion Plus sulmon publikisht Alketa Vejsiun: Është fallco, duhet të zbresë nga…

Producentja e njohur shqiptare Holta Dulaku e njohur për spektaklet e dashur për publikun si ‘Dancing with the Stars’ apo ‘Tu si que vales’, ishte.

Habit mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani: Jam e dashura e Berlusconit

Habit mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani: Jam e dashura e Berlusconit

Ajo di si te terheqe vemendjen! Beniada Nishani, mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani, është bërë shumë e njohur për publikun dhe mediat rozë për shkak.

Si mund të shpëtoni nëse këputet ashensori dhe ju jeni brenda, ja disa hapa

Si mund të shpëtoni nëse këputet ashensori dhe ju jeni brenda, ja disa hapa

E keni provuar ndonjehere te ngecni në ashensor? Me siguri po pyesni veten se çfarë do të bënit nëse kablli i ashensorit ku ju jeni.

Një dietë e sigurtë për të humbur 10 kg në 7 ditë, por ka një veçori

Një dietë e sigurtë për të humbur 10 kg në 7 ditë, por ka një veçori

Para se ta nisni, duhet ta dini se kjo dietë nuk funksionon nëse nuk ushtroheni të paktën gjysmë ore në ditë. Plani i dietës –.

Mbrojeni shtëpinë kur ikni me një pirun. Ja sa thjeshtë

Mbrojeni shtëpinë kur ikni me një pirun. Ja sa thjeshtë

Jo te gjithe njerezit mund të përballojnë një sistem të shtrenjtë sigurie në shtëpi. Por per ta zevendesuar kete, gjithçka që ju duhet është një.

Detaji i pabesueshëm në varësen që ka në qafë ambasadorja e BE në Shqipëri (fotot pikante)

Detaji i pabesueshëm në varësen që ka në qafë ambasadorja e BE në Shqipëri (fotot pikante)

Ambasadorja e BE ne Tirane Romana Vlahutin ka zgjedhur te vendose nje varese shume te vecante per Diten e Europes, me shqiponjen dykrenare mes rruazave.

Ajo poston video “hot”, fansat: Q** në shkallë. Shpërthen keq Klaudia Pepa

Ajo poston video “hot”, fansat: Q** në shkallë. Shpërthen keq Klaudia Pepa

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa e cila gjithashtu na ka bere krenarë jashte vendit, me talentin e saj ku po shkelqen ne Itali, nuk.

FUNDIT

LEXO MË SHUMË

SPORT

VIDEO

MË SHUMË LAJME