TË PËRZGJEDHURA

JETË/STIL

Del video e 18 viteve më parë, Rudina mbulon fytyrën me duar: E tmerrshme

Del video e 18 viteve më parë, Rudina mbulon fytyrën me duar: E tmerrshme

I ftuar në emisionin “Rudina” ditën e sotme ishte Ardian Trebicka i cili do të bëjë së shpejti një koncert recital në Tiranë. Për këtë.

A u nda çifti më i përfolur i BB9? Fotinia zbulon të vërtetën që na tronditi

A u nda çifti më i përfolur i BB9? Fotinia zbulon të vërtetën që na tronditi

Sot mediat iu referuan nje postimi ne Instagram per te perhapur lajmin se Danjeli dhe Fotinia nuk janë më bashkë. Një natë më parë, Danjeli i.

Në moshën 23-vjeçare lindi 3 binjakë, kur ata po rriteshin nëna bëri zbulimin që edhe për mjekët ishte i paimagjinueshëm

Në moshën 23-vjeçare lindi 3 binjakë, kur ata po rriteshin nëna bëri zbulimin që edhe për mjekët ishte i paimagjinueshëm

Becki-Jo është një nënë shumë e re, ajo është vetëm 23 vjeçe dhe jeton në Liverpool me partnerin e saj Liam. Së bashku ata kanë.

Nga mbrojtja e zemrës deri tek rënia në peshë, ja përse duhet të hani kos çdo ditë

Nga mbrojtja e zemrës deri tek rënia në peshë, ja përse duhet të hani kos çdo ditë

Një tas kos a mund të zhbëjë efektet e dëmshme të ushqimeve të larta në yndyra? Këtë sugjeron një studim i ri nga shkencëtarët amerikanë,.

Shkon në spital dhe zbulon se është shtatzënë. Por në ditën e ekos shikon në ekran: “Fëmija nuk është aty, barku është bosh”. Më pas ndodh e pabesueshmja

Shkon në spital dhe zbulon se është shtatzënë. Por në ditën e ekos shikon në ekran: “Fëmija nuk është aty, barku është bosh”. Më pas ndodh e pabesueshmja

Thonë se duhet t’i besojmë gjithmonë intuitës së nënës. Dhe pyetja është “a është e vërtetë?”. Ishte prilli i vitit 2010, i dashuri i Amy-Lou.

Futi këmbët 1 herë në javë në ujë dhe uthull. Ja çfarë ndodh me trupin tuaj. Nuk do ta besoni dot rezultatin

Futi këmbët 1 herë në javë në ujë dhe uthull. Ja çfarë ndodh me trupin tuaj. Nuk do ta besoni dot rezultatin

Uthulla është një element që mund të gjendet kudo. Kur është fjala për këmbët, është treguar se uthulla ndihmon në zgjidhjen e disa problemeve si.

Filmon në mënyrë sekrete se çfarë ndodh në shtëpinë e nënës së saj të sëmurë. Pastaj sheh infermieren duke bërë diçka të paimagjinueshme

Filmon në mënyrë sekrete se çfarë ndodh në shtëpinë e nënës së saj të sëmurë. Pastaj sheh infermieren duke bërë diçka të paimagjinueshme

Stafi i shërbimeve sociale që punon me të moshuarit dhe të sëmurët gjithmonë meriton respektin tonë. Ama ka edhe disa njerëz që bëjnë gjëra të.

Këto tre binjake refuzojnë të flasin me të tjerët në shkollë. Pastaj mësuesi arrin të zbulojë sekretin e tyre që i ka përlotur të gjithë

Këto tre binjake refuzojnë të flasin me të tjerët në shkollë. Pastaj mësuesi arrin të zbulojë sekretin e tyre që i ka përlotur të gjithë

Kur Haley, Kassidy dhe Sierra shkuan për herë të parë në një shkollë në Las Vegas, dukeshin krejtësisht të pakënaqura me atë që mësuesit thonin..

Ku është nëna e Florit te “Njerëz dhe Fate” sot dhe ç’ka ndodhur me të?

Ku është nëna e Florit te “Njerëz dhe Fate” sot dhe ç’ka ndodhur me të?

rajtonte ngjarjet e fenomeneve të viteve ’90 në një mënyrë të tillë sa edhe sot mbahen mend. Seriali “Njerëz dhe Fate” do të ishte një.

Thirrja për bojkot të koncertit në Tiranë, reagon Notis Sfakianakis dhe flet shqip : Ju dua shumë

Thirrja për bojkot të koncertit në Tiranë, reagon Notis Sfakianakis dhe flet shqip : Ju dua shumë

Pas debateve të shumta ku figura të njohura shqiptare bënë fushatë për të bojkotuar koncertin e këngëtarit grek Notis Sfakianakis, pasi thuhej se ky i.

FUNDIT

LEXO MË SHUMË

SPORT

VIDEO

MË SHUMË LAJME