Ledina Çelo i ‘vardiset’ burrit të aktores së njohur

Këngëtarja shqiptare Ledina Çelo, e cila eshte terhequr nga tregu muzikor dhe i eshte perkushtuar familjes, duket seksi edhe pas lindjes. Por pervec saj, eshte e famshmja Victoria Beckham e cila është nënë e katër fëmijëve por gëzon linja perfekte trupore.

Ledina i ka zbuluar një ‘sekret’ Victorias, të cilës duket se ia simpatizon burrin. Sipas Ledinës ajo ka arritur të ketë linja të lakmueshme trupore pasi duke parë që shumë gra po ia ngacmojnë burrin asaj i humbet oreksi.

‘’Zonja Victoria si arrini të jeni kaq në formë pas 4 fëmijëve?!… Zgjohem në mëngjes, shoh kë kam burrë, lexoj sa miliona gra duan të ma marrin dhe më ikën oreksi’’, ka shkruar ajo përkrah fotos në të cilën shihet Victoria.