Kushërira e politikanit të njohur do t’ju djersisë me këtë foto me gjoks jashtë (foto)

Prej daljes së saj të parë në “Xing me Ermalin” fama po e ndjek dita-ditës.

Po flasim për bukuroshen Kejvina Kthella, velinën e “Xingut”, e cila shquhet për trupin bombastik.

Kejvina është shumë aktive në rrjete sociale, ku hera pas here publikon foto provokuese.

Pak minuta më parë ajo ka shpërndarë disa foto ku shfaqet me një dekolte dhe të pasme shpërthyese, duke i vënë kësisoj flakën rrjetit.

Kejvina është bërë e njohur edhe si kushërira e një politikani shqiptar, pikërisht e ish-deputetit kaubojs Eduart Ndocaj. /ShkodraNews