Këngëtarja e njohur: Kam 13 ditë pa seks, po humbas shikimin

Reperja e famshme amerikane, Cardi B, shkruan në një status në Twitter se ka 13 ditë pa kryer marrëdhënie seksuale.

“Po bëhen 13 ditë pa bërë seks!”, – shkruan ajo.

“Po filloj të humbas shikimin në syrin e majtë!”

“No Nut November”  ishte trendi i përhapur në mënyrë virale që u përqafua me shpejtësi në rrjetet sociale dhe që i shpjeguar me pak fjalë do të thotë “një nëntor pa seks” dhe pjese e kesaj fushate eshte bere edhe Cardi B.