Ish banorja e Big Brother në zi, humb njeriun e zemrës

Ish banorja e Big Brother, nje nder vajzat me te komentuara, Armela Hyseni ka humbur njeriun e zemrës.

Ajo ka postuar lajmin e hidhur të humbjes së gjyshit të saj ne Instagram.

Do na mungosh gjyshi ka shkruar ajo në postimin e saj. Më pas ajo ka postuar edhe një fotografi tjetër ku e ka shoqëruar me disa ‘emoji’.

Aremla u prezantua para publikut si vajza që adhuronte modën dhe jetonte me nënën pasi prindërit e saj ishin divorcuar kur ajo ishte ende fëmijë.

ImageImageImage