Iku Luana Vjollca, mësoni kush do ta zëvëndësojë në Top Channel

Ka përfunduar “Shiko Kush Luan”, emision i moderuar nga Luana Vjollca që transmetohej çdo të shtunë.

Këtë fundjavë ishte dhe puntata e fundit e emisionit.

Me përfundimin e kësaj aventure, në ekranin e Top Channel, ashtu dhe si kishte paralajmëruar do të rikthehet moderatorja Arbana Osmani me programin e saj “Dua të të bëj të lumtur”.

Emisioni do të transmetohet nga data 17 shkurt çdo të shtunë.

7a4fe0b39e131a759c27a783bdbd1bfa.png