I ftuari surprizon Rudinën, i bën dhuratën që nuk vdes kurrë! Magjistari mbetet gojëhapur (VIDEO)

I ftuari i i radhes ne emisionin Rudina, ishte Gjergj Leka i cili ka dhene nje rrefim per projektet e reja muzikore dhe televizive, si dhe per pushimet dimerore me bashkeshorten e tij, Eriselen.

Por moderatorja Magjistari eshte surprizuar si kurre ndonjehere me pare nga kantautori i njohur, i cili i kishte dedikuar nje kenge Rudines, nje dhurate qe nuk vdes kurre. Surpriza ishte pergatitur bashke me stafin e Rudines, qe kishin mundur ta mbanin te fshehte mjaft mire.

Ne nje postim ne rrjetet sociale, Rudina shkruan:

Kenga qe Gjergji me kishte krijuar, erdhi si nje surprize dhe dhurate e veçante. Faleminderit Gjergjit per fjalet dashamirese dhe melodine shume te bukur. Per mua do te jete nje kujtim i çmuar. Mirenjohje per artistin e talentuar!

Video:

FOTO: