Gafa e parë e Big Brother, ja çfarë ka bërë me opinionistët (Foto)

Loading...

Këtë herë në Big Brother janë dy opinionistë.

Bëhet fjalë për Labinot Gashi dhe të fejuarën Qëndresa Bajrami.

Faqja zyrtare e BigBrpther ka bërë një gafë duke ngatëruar emrat e opinionistëve.

“Opinionistët për natën e sotme në Big Brother 9. Labiont Tahiri dhe e fejuara e tij Qëndresa Gashi.”-shkruan faqja zyrtare  krahas fotos së tyre.

Mas ksaj komentuesit nuk kanë kursyer komentet thumbuese.

Loading...