Femra me trupin më perfekt në botë vjen me FOTO ‘të nxehta’ nga Tajlanda

Ajo është njëra prej femrave me gjoksin më bombastik në botë

Kelly Brook ka treguar edhe njëherë format e saj seksi derisa ka pozuar me kimono dhe një fustan transparent gjatë pushimeve të saj ekzotike në Tajlandë.

Kelly e ka bërë disa herë këtë gjë ku është në pushime bashkë me të dashurin e saj Jeremy Parisi.

E duket se Kelly është shumë e lumtur derisa këtë herë vjen me disa poza afër ananasit ku ka bërë një udhëtim shopingu gjatë të premtes se kaluar.

Modelja gjoksmadhe, ka treguar format e saj bombastike ku është paraqitur me një fustan të gjatë dhe transparent me lule, kurse ajo po qëndron në Phuket, vendin më turistik aziatik në Tajlandë.