Eni Koçi merr mesazhin e hidhur, e kërcënojnë me jetë. Ja çfarë po ndodh

Kengetarja e njohur per publikun shqiptar, Eni Koci ka publikuar nje foto qe te ben merak ne rrjetet sociale.

Aty ajo tregon  nje mesazh qe i ka ardhur ku i thuhet se do te vdese dhe do behet ushqim per krimbat.

 

Duke shpërndarë mesazhet e çuditshme, Eni shkruan se:

Mu duk vetja si në film horror. Të gjithë do vdesim një ditë por nuk e kuptoj përse ky njeriu vazhdon të ma rikujtojë këtë gjë. Uroj që njerëzit pozitivë të na rrethojnë sa më shumë në jetë”- ka shkruar këngëtarja.