EMRAT/ Burrë e grua të dënuar, por marrin rrogën nga Bashkia

Nje cift burre e grua te denuar ne Durres jane denoncuar nga nje qytetar dixhital se marrin rrogen nga Bashkia e qytetit.

STATUSI I BERISHËS

Në narkoshtetin e Noriegës trafiqet dhe korrupsioni janë kriter themelor për ngritje në detyrë dhe punësim!
Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb
“Mirëmbrëma Doktor Berisha! Jam një qytetar nga Durrësi që dua të denoncoj këta njerëz të korruptuar deri në thelb. Ervin Gagani trafikant droge i dënuar në Itali në mungesë Elton Gagani. Elton Gagani ka skafin e rojës bregdetare Durrës që merr taksa nga bashkia Durrës për monitorimin e plazhit po që e përdor për interesa personale. Nusja Elton Gaganit është e dënuar nga Gjykata për shpërdorim detyre tek QKR në Durrës dhe vazhdon akoma mban pozicionin e shefes në bashkinë Durrës. Vazhdon akoma merret me afera në bashkinë Durrës. Këta janë më të korruptuarit e Durrësit për korrupsion për vende pune dhe janë më të inkriminuarit e rilindjes. Janë thjesht të pathyeshëm nga mbrojtja që i bën kryetari. Ju lutem anonim. Ju uroj shëndet, mbarësi Zoti Berisha.”