E dinim të lidhur, Trejsi Sejdini e nxjerr zbuluar: Ky rreper më shkruan

‘Gangsterja nga Elbasa’, Trejsi Sejdini, e cila sapo është shpallur mis shqipëria dhe do të përfaqësojë vendin tonë në konkursin e bukurisë që do zhvillohet në Tailandë në një intervistë ka folur për jetën e saj private.

“A ka pasur reperë të njohur që të kanë shkruar?” Ishte pyetja për Trejsin gjatë emisionit “Sevenbizz”.

Nuk kam shumë kontakt me reperët shqiptar ose me shoëbizin shqiptar. Kam Feron shok por s’kam ndonjë që më bezdis”.

Fero po flitet kohët e fundit që është në një lidhje me një modele nga Maqedonia, Arbenita Ismajli.