Djemtë e West Side Family realizojnë dëshirën e Dr. Florit, Landi dhe Armiri zbulojnë kujt i dedikohet kënga

West Side Family mbetet pa dyshim grupi më i dashur i muzikës shqiptare.

Së fundmi Landi dhe Armiri sollën për publikun këngën “Beso”, një dedikim i lënë në mes nga i ndjeri Dr. Flori. Kënga u prit shumë mirë nga publiku i cili kishte kohë që aludonte një dalje në skenë me një produkt të ri të grupit aq të dashur për ta.

Landi dhe Armiri pasditen e sotme kanë qenë të ftuar në emisionin e Rudina Magjisarit, ku kanë zbuluar se kënga “Beso” është një dedikim i Dr. Florit për djalin e tij Daniel.