Vogëlushi dëgjon këngën e tij të preferuar në festë. Shikoni çfarë bën dhe do mbeteni pa frymë

Ndonjëherë, nuk ka asgjë më të bukur se të harrosh të gjitha problemet dhe trishtimin.

Infermieret dëgjojnë një zë drithërues në spital, por kur kuptojnë se çfarë po ndodh, ata mbeten pa fjalë

Spitalet janë mjedise ku shumë engjëj me bluza të bardha kujdesen për ata që vuajnë..

Askush nuk shkoi në ditëlindjen e nipit të saj dhe ajo u shfry në Facebook. Shih se çfarë ndodhi më pas!

Gerald është një 9-vjeçar si çdo fëmijë tjetër, shoqëria e ka cilësuar  atë si të.

Gazetarja e njohur shqiptare mesazh shoqes së ngushtë: Burrin ta dua shumë

Gazetarja Dasara Karaiskaj sot ka surprizuar shoqen e saj të ngushtë Ornela Gaçe përmes një.

Takon një muskuloz në park dhe i prek penisin, i dashuri e sheh dhe gjërat shkojnë shumë keq…

Ky është momenti kur një djalë vendosi të testojë besnikërinë e partneres së tij, por.

Shpërthen ish-prezantuesja shqiptare kundër pronarëve: Nuk kisha as lekë e as liri…

Pagesat e gazetarëve në Shqipëri kanë hapur jo pak herë diskutime. Alba Çobaj, ish-banore e.

Del video e re shokuese/ Momenti kur i riu del nga makina që sapo ka shpërthyer, ai merrej me “rrush”

Në këto pamje shihet momenti kur Ervin Memo del i plagosur nga automjeti i tij,.

Shqiptari niset me gomone drejt Italisë, policia i qepet nga pas dhe bën zbulimin shokues… (emri)

Nuk ndalet droga shqiptare drejt Italisë. Një gomone e nisur nga brigjet shqiptare është kapur.

Deputeti i PS me çantë misterioze në Kuvend. Filmohet dhe video po bën namin…

Rubrika argëtuese e emisionit “Kjo Javë” në News24 sjell disa nga momentet më pikante të.

Amit i marrin emisionin, Ermali kap prezantuesen e re dhe e bën për 1 lek. Ja video

Bukuroshja e njohur shqiptare Almeda Abazi ka ndërtuar jetën e saj në Turqi ku edhe.