12 C
Shkoder,Albania
Saturday, October 21, 2017

Këto janë vendet sekrete që nuk na i tregon Google Maps (FOTO)

Aplikacioni Google Maps na ndihmon për të eksploruar për vende të ndryshme në të gjithë botën, të cilat mund t’i shihni përmes satelitit. Por ka...

Rama u shpall ‘luftë’ portaleve dhe Facebook

Kryeministri Edi Rama, gjatë prezantimit sot ka theksuar se platforma e komunikimit me njerëzit nuk do jetë një gjueti shtrigash për ata që duan...

Shenjat, ja si e kupton Facebook kur dy profile janë të dashuruar

Rezulton se ekziston një grup shkencëtarësh të të dhënave që studiojnë dashurinë në facebook. Falë kërkimit të tyre, inteligjenca artificiale është në gjendje të parashikojë...

Alarmi/ Nëse ju vjen ky mesazh në telefon, nuk duhet t’i përgjigjeni kurrë

Hakerat po sjellin në numrat tuaj celularë mesazhe teksti, ku ata pretendojnë të jenë vajza juaj që është në rrezik. Andaj ekspertët po bëjnë thirrje...

Njeriu më i pasur në botë nuk ka patur kurrë një Iphone, motivi është...

Teksa pjesa tjetër e botës mund të jetë e obsesionuar me zotërimin e iPhone-it më të fundit, manjati Bill Gates nuk duket të jetë...

Mercedes prezanton bishën “Brabus G65”, nuk do ta besoni shpejtësinë që kap (FOTO)

Kompania “Brabus”, e cila merret me modikimin e mjeteve, ka “futur në dorë" edhe modelin Mercedes-AMG G65. Projekti i saj më i ri quhet Brabus...

Pranoi një ftesë në Facebook, por ajo që i ndodhi më pas e shokoi

Jennifer Chen, pranoi një kërkesë për miqësi në Facebook duke mos menduar shumë gjatë. Një vit më vonë, kjo zgjedhje i kushtoi 61-vjeçares australiane rreth...

“Fiket” Facebook-u, miliona përdorues raportojnë probleme, çfarë ndodhi sot në drekë?

Facebook dhe Instagram, si pjesë e tij, po kalojnë të dytin problem "jashtë shërbimi" brenda një jave. Përdoruesit e tyre po hasin probleme në shumicën...

Djali nga Shkodra i kthen buzëqeshjen Albana Osmanit

Moderatorja e Top-Channel, Albana Osmani ra pre e hakerave dy ditë më parë, të cilët i thyen kodin e sigurisë (pasuordin) e profilit të...

Kërkoni telefonin ndërkohë që e keni në dorë? Jeni sëmurë, ja si quhet simptoma

A ju ka ndodhur ndonje here qe te keni telefonin ne duar dhe te krijoni friken se ku e keni humbur? Sigurisht...u ka ndodhur...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com