20 C
Shkoder,Albania
Tuesday, September 26, 2017

Nuk do ta besoni çfarë parashikon horoskopi për datën 10.09.2017

Dashi Edhe gjate kësaj dite jeta juaj ne çift do jete e bukur dhe mjaft harmonike. Do e kuptoni me se miri atë qe keni...

“Shoku me hapi shtëpinë, por unë po flej me gruan e tij. E dashuroj,...

Letra e djalit: Gjatë muajve të fundit kam fjetur me pronaren e shtëpisë…e cila është bashkëshortja e shokut tim më të mirë. E dua, por...

Letra shokuese e 15-vjeçares për sjelljen e së ëmës: Nuk duroj dot më, dua...

Letra e vajzës: Jam një vajzë 15-vjeçare, por nëna ime më trajton sikur të jem 12 vjeçe. E ndjej se ky është problem i madh....

Veprimi i parë që duhet të bëni direkt sapo kryeni marrëdhënie

Urinimi menjëherë pas përfundimit të aktit seksual sjell përfitime të mëdha për ju dhe trupin tuaj, duke ndihmuar në luftimin e infeksioneve që mund...

Nëse keni këto shenja, vuani nga depresioni

  1. Keni vështirësi me koncentrim, mbani me vështirësi detajet dhe sillni me vështirësi vendimet. 2. Jeni të lodhur dhe vazhdimisht keni mungesë të energjisë. 3. Ndiheni...

E trishtë/ Martohet me të dashurën e vdekur në funeralin e saj (FOTO)

Ky burrë zemërthyer ka organizuar një ceremoni martesore për të dashurën e tij, e cila vdiq në një aksident rrugor së bashku me fëmijën...

Nuk do ta besoni çfarë parashikon horoskopi për datën 08.09.2017

Dashi Do bashkëpunoni mjaft e mate qe keni ne krah sot dhe se bashku do vendosni për gjithçka. Disa do mendojnë t’i çojnë gjerat me...

Ermal Mamaqi fotografohet i gjakosur

Ishte  lideri i këtij grupi, Noizy  i cili “gjakosi” si fillim  njërin prek aktorëve protagonistë në filmin ku do të jetë pjesë edhe ai...

Gazetari i nxjerr të palarat Fevziut në 20-vjetorin e ‘Opinion’ (VIDEO)

Opinion ka filluar sot sezonin e ri me një transmetim maratonë duke festuar kështu edhe 20 vite në transmetim. Por gazetari Drini Zeqo i ka...

Pasi ta lexoni çfarë sëmundjesh shëron seksi, nuk do t’i ndaheni

Mbron sistemin imunitar Njerëzit që kanë marrëdhënie seksuale janë më të mbrojur nga mikrobet dhe viruset. Studiuesit në Universitetin Wilkes të Pensilvanisë zbuluan se studentët...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com