13 C
Shkoder,Albania
Thursday, May 25, 2017

Video/ Gafat e panumërta të Rudina Magjistarit, ja një përmbledhje e tyre

Moderatorja Rudina Magjistari është një figurë mjaft e dashur për publikun shqiptar. Megjithatë në emisione të ndryshme ajo ka bërë edhe gafa të ndryshme. Kjo...

Degradon situata mes Erik Fullanit dhe Bledi Manes, mësoni çka ndodhur

Djali i ish-guvernatorit të BSH, Ardian Fullani, Erik Fullani ka ofenduar gazetarin Bledi Mane, gjatë intervistës së tij me Roza Latin. “Quhet Bledi Mane dhe...

VIDEO/ Rama prezanton Rezin e RENEA-s: Më mjafton për të mundur 5 burra

Kryeministri Edi Rama në aktivitetin e Policisë së Shtetit për të promovuar femrat police, ka prezantuar edhe Rezin e repartit RENEA, si një shembull. https://dailymotion.com/video/x5cnc1e “Rezi...

Këto ishin momentet e fundit të Dritëroit, kërkoi letër dhe laps dhe shkruajti… (Foto)

  Elona Agolli nëpërmjet një statusi në Facebook ka përshkruar gjestet e fundit të shkrimtarit të madh Dritëro Agolliu teksa i dorëzohej vdekjes në pavijon. Ajo...

A ju kujtohet Adela e Biordit, kaq seksi s’keni besuar se bëhet (Foto)

Hyrja e saj në Big Brother Albania kishte nxitur reagim të madh të familja e saj. Madje prindërit e saj ishin grindur keq për veprimin...

Arian Çani ngacmon Shpatin: Ricky Martin është gay. Po ti ku i di kaq...

Mbrëmjen e sotme, Shpat Kasapi ka qenë në rolin e Ricky Martin e menjëherë pas performancës Arian Çani ka filluar ta ngacmojë paksa për...

Lavdia dhe fundi i “të fortëve” të Tiranës (Foto)

Arben Grori ka folur sot për mediat duke shpjeguar pjesëza nga jeta e tij në burgun e sigurisë së lartë në Peqin, ku hyri...

 Rrëmbejnë kufomën nga arkivoli për një arsye të pabesueshme

Një video e publikuar sëfundmi në internet tregon momentin kur dy varrmihës ndërpresin një varrim dhe nxjerrin nga arkivoli kufomën, për shkak të një...

Vajza e pyet te dashurin se çfarë plani ka për “Shën Valentin”, pergjigjja e...

Sot festohet dita e Shën Valentinit, dita e dashurisë, një traditë tashmë e përhapur përherë e më shumë në Shqipëri. Në këtë ditë të...

Dashuria e gabuar i kushtoi shtrenjtë, përndoqi nënën e dy fëmijëve, por…

Dëshira për të patur lidhje me një grua, nënë e dy fëmijëve, i ka kushtuar jo pak, por një vit e gjysmë burgim, Alban...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com