20 C
Shkoder,Albania
Sunday, April 30, 2017

Shkon të hajë ëmbëlsirë, por vë duart në kokë dhe ikën pa paguar

Një vajzë nga Tirana vendosi të shkojë në një furrë buke pranë Ish-Uzinës Dinamo për të ngrënë një ëmbëlsirë, por ajo vuri duart në...

Turistja i dha copën e picës një të pastrehu, por s’mund ta imagjinonte kurrë...

Një grua nga Franca e quajtur Karine Gombeau gjendej në Nju Jork me pushime, kur e ngatërroi aktorin hollivudian Richard Gere me një të...

Vlonjatja shpërthen para Ramës, kërkon ta puthë, “Le të më ndajë burri unë…”

Ndërsa protesta e opozitës është futur në ditën e tetë të saj, Edi Rama ndodhet në Vlorë për të shpërndarë lejet e legalizimit. Por sigurisht...

Harroi t’ia jepte sheqerin, klienti ia derdh kamerierit çajin në fytyrë (Video)

Në një pikë të McDonald’s-it në Murmansk të Rusisë, klienti ia ka hedhur kamerierit çajin në fytyrë, sepse ai kishte harruar t’ia jepte sheqerin. Pasi...

5 ikjet më spektakolare nga burgjet më të sigurta në botë (Video)

Ikja nga burgu është akti i një burgosuri që ik nga burgu në formë ilegale. Këto pesë ikjet që do t’i shihni, janë kapur...

Rrezikon jetën se nuk ka kartën e shëndetit

Në fund të vitit të kaluar, qeveria miratoi një ligj për personat e pasiguruar, të cilët përfitonin shërbime spitalore dhe barna falas. Në mes të...

Nëna e 13 fëmijëve: Jam e varur nga bebet

Një nënë nga Britania e Madhe ka 12 fëmijë dhe tashmë familjes pritet që t’i shtohet edhe një anëtari i ri. Cheryl Prudham, 34 vjeçe...

Rrëfimi plot vuajtje i shqiptares për BBC: Më përdhunuan çdo ditë që kur isha...

  “I urrej dhe dua që ata të marrin ndëshkimin e merituar, të të shfrytëzojnë është shumë ulje, e tmerrshme”. Këta janë fjalët e Seyas,...

Foto sa 1 mijë fjalë

Video/ Gafat e panumërta të Rudina Magjistarit, ja një përmbledhje e tyre

Moderatorja Rudina Magjistari është një figurë mjaft e dashur për publikun shqiptar. Megjithatë në emisione të ndryshme ajo ka bërë edhe gafa të ndryshme. Kjo...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com