26 C
Shkoder,Albania
Saturday, July 22, 2017

E quajti gej, Elsamedi “i tregon qejfin” Ambrës: Je akoma e virgjër, ndaj s’të...

Ka plasur hapur lufta mes Ambrës dhe Elsamedit, që pasi dolën nga Big Brother. Dje përmes një statusi në “InstaStory”, Ambra e quajti gay Elsamedin,...

Ja si të veproni kur dikush po ju mbytet përpara syve

Mbytja mund të ndodhë në çdo kohë andaj duhet të jemi vigjelent, jo vetëm për veten por edhe për t’u ardhur në ndihmë të...

Ambra degjeneron Elsamedin: Mashkull që s’arriti t’më bëjë asgjë, dyshoj se është g…

Ish-banorja e “Big Brother 9”, Ambra, duke folur në një intervistë për gazetën “Panorama”, ka rrëfyer se Elsamedi gjatë kohës që ka qenë me...

Horoskopi ditor – 18.07.2017

Dashi Efektet acaruese dhe kapriçoze të disa planeteve do të ndikojnë në shenjën tuaj. Mundohuni të relaksoheni sa më shumë dhe nëse do të ketë...

VIDEO +18/ Të rinjtë nuk durojnë dot, seks në mes të ditës në park

Këta të rinj kanë dhënë një spektakël të pakëndshëm, teksa kanë zgjedhur një vend publik për të kryer marrëdhënie seksuale. Këto pamjet janë filmuar në...

Luana Vjollca rrëfen tmerrin me fansin: Më niste fotografi prej perversi

Moderatorja televizive Luana Vjollca ka rrëfyer tmerrin e përjetuar nga ndjekja e më pas edhe përleshja e fansit të fiksuar pas saj me shokun...

PAMJE TË RËNDA/ Gruaja rrihet me shkop hokeji nga kunati sepse lindi vajzë (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka tronditur opinionin publik në mbarë botën. Pamjet horror të publikuara në “Daily Mail” tregojnë momentin kur një grua indiane...

21-vjeçari: E dua të dashurën time, por flirtoj dhe shkëmbej mesazhe erotike me të...

“Deidre” në tabloidin britanik “The Sun” është një rubrikë në të cilën njerëzit rrëfejnë përvojat apo problemet e tyre dhe kërkojnë këshilla nga stafi. “ShkodraNews”...

Horoskopi ditor – 17.07.2017

Dashi Neptuni do influencoje se tepermi tek jeta juaj sentimentale dot. Do merrni disa vendime ne cift te cilat do i japin nje tjeter drejtim...

Princi Filipi tërhiqet nga funksionet publike, botës do t’i mungojnë gafat e tij. 39...

Pallati Mbretëror i Britanisë së Madhe ka bërë të ditur sot se Princi Filipi do të tërhiqet nga funksionet publike. Princi Filipi, i cili më...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com