20 C
Shkoder,Albania
Tuesday, September 26, 2017

As verë dhe as shampanjë! Ja pija për seks të çmendur

Studimet e fundit kanë arritur në përfundimin se çelësi për një orgazmë më të fortë është që të bëni një banjë paraprakisht. Për shkak...

Ja surprizat e horoskopit për sot/ 25.09.2017

Dashi Orët do të kalojnë në kërkim të humorit të mirë. Do ta gjeni veten përballë projekteve të reja, eksperiencave dhe frymëzimeve të papritura. Do...

Top Channel pranon kushtet e Florit, detyrohet ta rikthejë sërish në “Portokalli”

Ditët e fundit një nga lajmet më të bujshme në medie ishte largimi nga “Portokallia” i një prej aktorëve më të ndjekur të këtij...

“Publikohet prova që fundi i botës ka ardhur”, a do të vdesim në këtë...

Nibiru është një trup mitik qiellor nga përtej sistemit diellor, për të cilin teoricienët e konspiracionit besojnë se do të godiste dje Tokën. Planeti...

Nëse nuk doni të përfundoni në spital, mos i bëni kurrë këto në shtrat!

  Studimet e publikuara në "Journal of Impotence" kanë zbuluar se 25% e frakturave gjatë aktit ndodhin pikërisht kur mashkulli është sipër gruas. Stili “doggy” (44...

Surprizat e horoskopit për sot/ 24.09.2017

Dashi Dite mjaft e bukur dhe sensuale kjo e sotmja për te dashuruarit. Pasioni do rindizet dhe do i harroni te gjitha mosmarrëveshjet qe keni...

Ky shqiptar ka bërë veprimin më të guximshëm në mes të Nju Jorkut (video)

Pronari i një restoranti në Nju Jork ka vendosur të ruajë traditën shqiptare të gatimit. Ai quhet Ramiz Kukaj dhe ka një ëndërr që...

Nëse ju dhemb shpesh koka, kjo është zgjidhja

Ne mendojmë se këto simptoma janë si rezultat i punës së madhe që e bëjmë. Por ato mund të shkaktohen edhe nga nivele të...

Çfarë i frikëson më shumë shenjat e horoskopit në një lidhje?

DASHI Dashi I trembet idesë se do zbulohet. Pavarësisht sa qëndrim të fortë që mban, kjo shenjë është pak nevrike dhe shkakton konflikt. Dashi kalon...

Surprizat e horoskopit për sot/ 22.09.2017

Dashi Sot do zbuloni disa gjëra të reja për partnerin/en tuaj të cilat deri më sot as që i keni ditur. Marrëdhënia në çift do...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com