20 C
Shkoder,Albania
Friday, July 28, 2017

Babai 18-vjeçar braktis foshnjën në parkingun e një qendre tregtare (FOTO)

Daniel Mitchell, 18 vjeç, u kap nga kamerat e vëzhgimit në parkingun e Qendrës Tregtare “Sunset” në qytetin Siusun, në Kaliforni pas orës 3...

Horoskopi i ditës/ 26.07.2017

Dashi Disa probleme te hershme do dalin serish ne drite sot dhe do keni mosmarrëveshje te mëdha me partnerin. Ka ardhur koha te rivendosni dialogun...

Me këtë video do të qani me dënesë, shikojeni deri në fund (Video)

Kjo video e shpërndarë si virus në rrjete sociale, lidhur me dashurinë e nënës do t’ju bëjë të qani me lot. Në video shfaqet përpjekja...

Kur e kanë humbur virgjërinë femrat më të lakmuara nga meshkujt shqiptarë

Të gjithë jemi kureshtar për detaje nga jeta personale e femrave të njohura të showbiz-it shqiptar. Po ju tregojmë se kur e kanë humbur virgjërinë disa...

Horoskopi i ditës/ 25.07.2017

Dashi Dëshira juaj për me shume liri dhe refuzimi ndaj detyrimeve dhe angazhimeve ne çift do sjellin mosmarrëveshje me partnerin. Ndryshoni sa me shpejt nëse...

Flet burri që humbi virgjërinë në moshën 49-vjeçare, arsyeja do t’ju shokojë

Një burrë, i cili humbi virgjërinë në moshën 49-vjeçare, ka rrëfyer momentin e parë kur ka bërë seks.Transgjinori Lee Carter më në fund kreu...

Horoskopi i ditës/ 24.07.2017

Dashi Merkuri do ndikoje mjaft pozitivisht gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Nëse jeni te martuar do keni një dite me te qete...

Zhvishet 17-vjeçarja, gjoksi dhe vithet e saj “shpërthejnë” në bregdet (FOTO)

Bukuroshja 17-vjeçarje Rashel Kolaneci është padyshim një femër shumë e bukur dhe seksi. Rashela, e cila është pjesë e emisionit "Xing me Ermalin", ka tërhequr sërish...

Fotoja virale/ Bukuroshja me kokë mes këmbëve të Bufon, ja çdo të bëjë futbollisti

Ylli i futbollit italian Xhixhi Bufon dhe bukuroshja e ekranit Ilaria D’Amiko kanë marrë një vendim lidhur me çështjen e fotografive të tyre në...

Aktorja shkodrane flet për herë të parë për sherrin me Agron Llakajn

Shkëputja e aktores së njohur të humorit Rudina Dembacaj nga "Portokalli" bëri bujë. Shumë thanë se kjo ishte një shkëputje me hatërmbetje, të tjerë shpreheshin...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com