13 C
Shkoder,Albania
Tuesday, November 21, 2017

Lajm i keq për meshkujt që i duan vajzat e virgjëra! (foto)

Femrat që flenë me vetëm dy meshkuj para se të martohen janë më shumë të prirura për t'u divorcuar, nga të tjerat që flenë...

Kur Nikollë Lesi puthte me “zor” Palomën e Fiksit, ç’bën sot ajo? (foto)

Ajo është prezantuesja që i bën “zbor” deputetëve, derisa t’i përgjigjen pyetjeve të saja të drejtpërdrejta. Nëse vitet ikin, Paloma e “Fiks Fare” vijon të...

Qeni përpiqet të zgjojë pronarin pa ndjenja në rrugë, video që dridh zemrën (video)

Këto pamje tepër prekëse kanë përlotur dhe emocionuar përdoruesit e rrjetit. Pamjet janë marrë në Kinë, ku duket një burrë që kishte humbur vetëdijen, teksa...

Ja pse meshkujt preferojnë ta kenë femrën me shpinë kur bëjnë seks

Seksi nga mbrapa i bën meshkujt të ndjehen më të sigurt për burrërinë e tyre. A është një pozicion i fuqishëm. I jep...

Femra që kërkon çdo mashkull sipas shenjës së horoskopit!

Zbulojeni tani!  Dashi Një femër që di të gatuajë dhe të mos përtojë t’i përgatisë gatime të shijshme. Një femër të këndshmë që të dijë të...

Ti komenton “çohu Enver dhe shfarosi këta bq”, fejsbukon, snobon, por ti nuk lexon

Ti nuk lexon, konsumon, fejsbukon, snobon, por ti nuk lexon Ty Albatrosi të duket hata, ty Erdogani të duket baba, ti pa pirë hashash je...

Tronditet bota/ Njerëzit që kanë qenë në Ferr tregojnë tmerrin që kanë parë atje!...

Një grup njerëzish që pretendojnë se e kanë parë Ferrin po japin detaje për përvojat e tyre të tmerrshme. Në shumë përvoja afër vdekjes, viktimat...

Çifti kapet dukë bërë seks në mes të shiut dhe në mes të deleve...

Një grua është tronditur pasi ka parë një çift që bënte marrëdhënie seksuale në një fushë të mbushur me dele. Çifti i zjarttë u pa...

Gabimet e 12 shenjave të horoskopit

Dashi Pjesëtarët e kësaj shenje janë tepër eksplodues kryesisht për shkak të xhelozisë. Atyre iu pëlqen që të kërkojnë arsye për grindje edhe aty ku...

A do ta gjeni dashurinë deri në fund të vitit? Jua thotë horoskopi

Dashi 2017-ta mund të ju dhurojë situate të shkëlqyera dhe është koha e duhur për “t’i thirrur” mendjes siç thuhet, por gjithmonë nëse e dëshironi...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com