Mesi gënjeu hapur dhe futi sherrin mes socialistëve në Shkodër, Ademi s’flet nga frika! Shkodra “në vend numëro” (dokumenti)

Nxiti debate te shumta dhe ende vijon te mbetet peng i mos zbardhjes nga qeveria,.

“Fundi i marrëzisë” dhe çmenduria e Edi Ramës me lojërat e fatit

Rreth pesë vite më parë kryeministri Edi Rama, njoftoi përfundimin me sukses të një operacioni.

Kush do t’i rrëfejë Evisës që familja iu shua? Flet psikologia: Ja si duhet vepruar që nëna të mbijetojë!

Nuk ka të përshkruar drama e shkaktuar në familjen Preka, e cila humbi 4 anëtarë.

SHBA e vendosur/ 2019-ta, mbi 90% e politikanëve, deputetëve, ministrave e ish ministrave i zë jashtë politikës ose në burg

Shtetet e Bashkuara e kanë vendosur me sa duket pastrimin e politikës shqiptare nga të.

“Edi Rama eja urgjent në hipotekën e Shkodrës, shiko maskaradën që po ndodh”

Qeveria premton reforme dhe zgjidhje te problemit 27 vjeçar me pronat, por plaga mbetet ende.

Aksidenti tragjik në Velipojë zbuloi një të vërtetë të dhimbshme

Ngjarja e rende e Velipojes nxori ne pah nje problematike tjeter ne qarkun Shkoder. Pjesa.

Harrojini mashtrimet e Ramës/ Banka Botërore nxjerr shifrat: Shqiptarët jetojnë nën nivelin e minimumit jetik

Një pjesë e madhe e familjeve shqiptare jetojnë në kushtet e mbijetesës, me të ardhura.

Mesi sulmon hapur Ademin, kryebashkiakja hesht! Shkodra mbahet peng

Erdhi ne fundjave ne Shkoder, foli, ja la fajin bashkise se qytetit qe plani i.

Artistët “degjenerojnë” bashkinë Shkodër: Na ka lekë borxh dhe nuk na i jep!

Skandalet nuk kane fund ne bashkine Shkoder, e cila eshte kthyer ne “borxhlien” numer 1.

OSHEE nxjerr bilancin por nga ana tjetër torturon shkodranët. Ja ç’po ndodh

OSHEE nxjerr bilancin e saj për qarkun Shkoder, por nga ana tjetër torturon qytetarët e.