Fevziu “ngre flamurin” në Honolulu, por Bes Kallaku kap gafën: Ndërroje se …

Të gjithë zgjodhën t’i festojnë Festat Kombëtare në mënyrën e tyre. Por me siguri asnjë.

I moshuari humbi jetën në Bahçallëk, reagon policia e Shkodrës

Njoftim i DPQ Shkodër Më datë 29.11.2018, rreth orës 13:15, në lagjen “Bahçallëk”, Shkodër, tek.

Aksident i rëndë në Shkodër, dyshohet se një person ka humbur jetën

Nje aksident i rende ka ndodhur ne Shkoder, ne afersi te ures se Bahcallekut, raporton.

EKSKLUZIVE: Vllaznisë i ikën trajneri, e pohon vetë…

Pak ditë më parë, zv/trajneri i Vllaznisë, Elvin Beqiri u emërua në krye të kombëtares.

Astiri gdhihet i rrafshuar, çfarë ndodhi në orët e vona pas mesnate

Në video shihet qartë masakra që ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në zonën e Astirit..

Shpërthejnë mediat greke: Ekstremistët shqiptarë hoqën flamurin tonë në Greqi, kjo është një sfidë dhe gjithë po pyesin…

Dy të rinj shqiptarë nga “Aleanca Kuq e Zi” në kuadër të ditës së flamurit.

Ardit Gjebrea udhëton drejt Kosovës, por i ndodh e papritura në kufi (Foto)

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea teksa udhëton drejt Kosovës mesditën e sotme, ka.

“Është e jona Shqipëria”, Tahiri ia merr këngës për 28 Nëntor

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri edhe pse tashmë është larg politikës dhe i hetuar nga.

Paralajmërimi bombastik i Ngjelës: Plaku i Vitit të Ri po vjen me thesin e madh…

Avokati i njohur, Spartak Ngjela, ka goditur me fjalët e tij edhe në këtë ditë.

Putin i shkruan Metës, çfarë kërkon presidenti rus nga Shqipëria

Pas mesazhit të Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump edhe presidenti i.