Pas Astirit, Erion Veliaj shemb dhjetëra banesa në Shkozë, revoltohen keqas banorët

Pas Astirit ka nisur shkatërrimi i banesave edhe në Shkozë. Aksion për shembjen e dhjetëra.

Opozita trondit vendin: Do të rrethojmë kryeministrinë, ky është fundi i Ramës

PD dhe LSI po përgatiten të rrethojnë kryeministrinë, ditë-natë, por këtë radhë jo më me.

Ndodh më e keqja tek Astiri, flakët përfshijnë një pallat, evakuohen banorët

Një pallat në rrugën ‘Teodor Keko’ në Tiranë është përfshirë nga flakët dhe ka vënë.

Që.llohet me bre.shëri pl.umbash këngëtari (video)

Policia e Torontos ka publikuar një video tro.nditëse ku shihen tre persona duke që.lluar 30.

Policia nuk e gjeti dot por greku del vetë: Unë e vr.ava shqiptarin, ja pse

Prej disa ditësh policia s’ka mundur ta gjejë dhe pse ishte në kërkim, deri sa.

Dridhet Policia e Shtetit, ja paralajmërimi që po çmend policët e inkri.minuar

Denoncimet e njëpasnjëshme ndaj policisë së inkriminuar dhe efektivëve të përfshirë në trafik duket se.

Sandër Lleshaj tmerron ‘kokat’ e krimit, zbulohet urdhri bombastik i ministrit: Luftoni…

Ministri i ri i Brendshëm  Lleshaj vijon turin e takimeve në drejtoritë e policisë së.

Policia kap Mentadentin, ishte kthyer në makthin e shkodranëve

Ndalohet një shtetas i shpallur në kërkim. Zbardhen dhe dokumentohen disa vjedhje të ndodhura në.

Makina u shkrumbua gjatë natës, reagon policia e Shkodrës: Ja kush e kishte në pronësi

Komunikatë e DPQ Shkodër: Më datë 30.11.2018, ora 04:15, në lagjen Vojo Kushi, Shkodër, ka.

Shkodër/ Shkrumbohet makina gjatë natës ,dyshohet se… Ja fotot

Nje makine eshte djegur totalisht ne Shkoder rreth ores 4:15 te mengjesit. Makina eshte djegur.