Mbante kufje në vesh, ja çfarë i ndodhi 30 vjeçarit në Elbasan

Elbasan-Aksident në aksin e rrugës kombëtare Elbasan-Cerrik-Aksidenti në vendin e quajtur “Ura e Zezë”. Burime.

“Nuk jemi bankomat mër legena”, shpërthejnë studentët: Revolucion, jo negociata me ministren arrogante dhe injorante

Studentët e Fakultetit të Inxhinierisë së Ndërtimit dhe Fakultetit të Arkitekturës dhe Urbanistikës janë sot.

Studentët mbushën rrugët e Tiranës, reagon për herë të parë Edi Rama

Kryeministri Rama ka reaguar për protestën e studenteve. Në përgjigje të shqetësimit të një qytetari.

Tensionohet situata/ Ja me çfarë qëllojnë drejt Ministrisë

Është tensionuar protesta e studentëve në Tiranë. Të revoltuar ata kanë hedhur vezë, lapsa, stilolapsa,.

Lajm i fundit/ Zhduket prej 7 ditësh, familjarët mendojnë se

Një 21-vjeçar në Maqellarë të Dibrës rezulton i zhdukur prej 7 ditësh. Familjarët e Mateo.

Nuk bisedoj në rrugë/Nikolla ka frikë të shkojë tek studentët

Ministrja e Arsimit Lindita Nikolla, ka reaguar pas protestës së studentëve të cilët kërkojnë ulje.

E fundit/ Pas Tiranës, protesta e studentëve përshkallëzohet edhe në një tjetër qytet

Protesta e studentëve duket ese është shtrirë edhe në Elbasan. Studentët kanë braktisur mësimin edhe.

H*rror, humb jetën çifti i bashkëshortëve në aksidentin fatal

E tme.rrshme ajo që ka ndodhur këtë pasdite. Një aksident me pasoje vde.kjen e një.

Ndodh në Shqipëri, kapet i shumë kërkuari falë qytetarëve. Ja emri

Polica ka nisur fushatën e saj të publikimit të personave më të rrezikshëm në vend.

Tenton të vra.së me th.ikë një shtetas, i ndodh e papritura

Tenton të vra.së me th.ikë një shtetas, por policia kap dhe prangos në fla.grancë autorin..