Drejtori i spitalit të Shkodrës i drejtohet Prokurorisë. Ja arsyeja

Burime pranë spitalit të Shkodrës bëjnë me dije se dy tendera të mëparsh që janë.

Rëndohet situata e përmbytjeve në Shkodër, uji hyn në banesa

Në Bashkinë Shkodër, në të gjithë territorin e saj vazhdojnë reshjet e shiut. Situata në.

URGJENTE/ Kreu i Emergjencave Civile bën deklaratën e fortë nga Shkodra: Prokuroria të ndërhyje sepse…

Kreu i emergjencave civile Shemsi Prençi ka bërë një deklaratë të fortë lidhur me situatën.

E turpshme/ Përveç se u përmbyten, OSHEE lë edhe pa drita zonën e nënShkodres

Zonat e përmbytura pa energji elektrike. Ana e Malit, Dajçi, Velipoja, Berdica dhe Rrethinat janë.

Shkodër/ Godasin me grushta 15 vjeçarin dhe i vjedhin varesën e floririt, 3 të arrestuar

Njoftimi i policisë Shkodër: Godasin dhe vjedhin me dhunë një shtetas, arrestohen në kohë rekord.

Nëndrejtori i rëndësishëm në kërkim nga prokuroria por vazhdon firmos

Një denoncim i rëndë vjen nga ish-kryeministri Sali Berisha, referuar “qytetarit dixhital” i cili thotë.

URGJENTE/ Spastrime në administratën e Shkodrës. Ja kush largohet

Spastrimet ne administraten publike nuk kane te ndalur, mberrin faza e dyte ne Shkoder. Shkodranews.

Skandali me pronat, arrestohet Presidenti i Kubit të Futbollit

Një operacion i bujshëm i kësaj mesdite ka çuar në pranga kryetarin e Bashkisë së.

Jo vetëm kryetari, arrestohet edhe nënkryetari i Bashkisë Lezhë. Ja pamjet

Këto janë disa prej pamjeve kur policia ka ndaluar kryebashkiakun e Lezhës, Fran  Frrokaj dhe.

URGJENTE/ Kërcënohet Shkodra: Po rriten prurjet në liqen dhe lumenjtë Drin e Bunë

Nga llogaritjet hidrologjike të IGJEUM-it, rezulton se lumenjtë Drin, Buna dhe Liqeni i Shkodrës do.