20 C
Shkoder,Albania
Tuesday, September 26, 2017

Vllaznia humb ndeshjen, por edhe tifozët

Të gjithë në Shkodër prisnin sonte një fitore nga Vllaznia, por në fund ato tifozë që ishin të pranishëm u larguan të dëshpëruar nga...

Vllaznia B e nis me humbje sezonin e ri në Kategorinë e Parë, rezultatet...

Ekipi i Vllaznisë B nuk i ka bërë një nisje të duhur sezonit të ri në Kategorinë e Parë. Sezoni i parë ky për...

Vllaznia B nis sot rrugëtimin në Kategorinë e Parë

Shkodranët këtë sezon do të bëjnë tifo për dy ekipet e Vllaznisë. Përveç ekipit të parë, këtë edicion merr pjesë në Kategorinë e Parë...

Prag-ndeshja me Teutën, optimizëm në kampin shkodran

Ekipi i Vllaznisë do të luajë këtë të dielë në orën 19:00 në stadiumin “Loro Boriçi” ndeshjen e dytë të kampionatit shqiptar. Shkodranët do...

Vllaznia – Teuta, dalin në treg biletat e ndeshjes

Klubi i futbollit Vllaznia bën të ditur se ditën e sotme dalin në treg biletat për ndeshjen e javës së dytë. Ndeshje, e cila...

Rrëfehet nga burgu Ballisti: Lirohen shumë shpejt, kam parë në ëndër ‘plakën’…ja ç’më tha

Pasi ka lënë të gjithë të flasin, të hamendësojnë dhe të komentojnë, Ismail Morina, i ashtuquajturi Ballisti i Dronit të Beogradit, ka thyer heshtjen...

Formacioni më i shtrenjtë i Superiores për nën 23-vjeç, 4 lojtarë të Vllaznisë pjesë...

Vllaznia vijon të prodhojë talente për çdo vit. Edhe këtë sezon pritet shpërthimi i disa prej tyre. Por, nga ana tjetër, uebsajti i profilizuar...

Barazimi me Kastriotin, ja çfarë tha Cungu pas ndeshjes

Barazimi i arritur dje në ndeshjen e parë të Kupës së Shqipërisë mes Kastriotit dhe Vllaznisë ka qenë mëse i drejtë për atë që...

Skandaloze/ Punonjësit e “Loro Boriçit” 4 muaj pa marrë pagën. Kush mban përgjegjësi?

4 muaj pa rroga. Ky eshte fati i punonjesve te stadiumit “Loro Boriçi” ne qytetin e Shkodres. Situata e pakuptimte nuk dihet ende perse...

Kastrioti “kockë” e fortë për Vllazninë, nuk ka fitues në Krujë

Kastrioti i Krujës ka rezultuar një “kockë” e fortë për ekipin e Vllaznisë. Krutanët kanë ndalur në barazim 0 – 0 shkodranët për ndeshjen...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com