13 C
Shkoder,Albania
Thursday, May 25, 2017

Toleroi Vllaznia? Ja çfarë thotë Armando Cungu pas humbjes me Skënderbeun

Pas humbjes ndaj Skënderbeut në Shkodër, Armando Cungu u shpreh se skuadra e tij luajti mirë dhe u ndëshkua nga një gabim i vetëm....

Dalin parashikimet, Vllaznia mundet në “Loro Borici” nga Skënderbeu

Vllaznia eshte mundur nga Skenderbeu ne “Loro Borici”, ne nje ndeshje qe parashikohej e veshtire per kuqeblute qe ne vigjilje. Jo vetem kaq, por...

Vujadinociç: Nuk kam ndikim tek fitorja e Vllaznise

Portieri malazez Miroslav Vujadinoviç është pezulluar para dy ditësh nga drejtuesit e Korabit për tolerime në ndeshje, vendim ky që erdhi menjëherë pas humbjes...

Cungu: Turp për ata që perbaltin Vllazninë

Një turp i quan trajneri i Vllaznisë akuzat që kanë ardhur nga shumë anë se Korabi ka toleruar ndaj skuadrës që ai drejton. Tekniku Cungu...

Kjo është uniforma e rë e kombëtares shqiptare

Sot u prezantua uniforma e re e Kombëtares Shqiptare të Futbollit, me të cilën kuqezinjtë do përfaqësohen deri në fund të kualifikueseve të botërorit...

Si rrënohen në 6 muaj 12 miliardë dollarë

Më pak se në 6 muaj më parë sytë e botës ishin të drejtuar nga stadiumet gjigantë të Rios. Miliarda dollarë janë shpenzuar për të...

Futbollisti brazilian shpërthen në lot pas sharjeve raciste në stadiumin serb

 Braziliani, Everton Luiz, i cili luan si mesfushor me Partizanin e Beogradit, ditën e djeshme ka dalë nga fusha i përlotur pasi është ofenduar...

Vllaznia triumfon ndaj Korabit

Një fitore me peshë e marrë pa shumë mund nga Vllaznia. Nga një gol për cdo pjesë nga Bakaj e Hebaj mjaftuan për të...

Ndeshja Kosovë-Turqi do të luhet në “Loro Boriçi”, Shkodër

Ndeshja Kosovë-Turqi, e vlefshme për eliminatoret e Botërorit FIFA 2018, do të luhet në në stadiumin "Loro Boriçi" në Shkodër më 11 qershor 2017,...

Zoti e shpëtoftë Vllazninë nga gjyqtarët

“Gjyqtari me stemen e FIFA-s” ne Kampionatin Shqiptar, Enea Jorgji, eleminon ekipin e Vllaznise nga Kupa e Shqiperise dhe kualifikon Teuten per ne gjysemfinale....
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com