13 C
Shkoder,Albania
Thursday, May 25, 2017

Vllaznia-Tirana, edhe drejtuesit refuzojnë të luajnë!

“Nuk luaj kundër ish-ekipit”… Eshtë kthyer refren i përditshëm, deri sa të mbërrijë sfida e mbijetesës mes Vllaznisë dhe Tiranës. I quajnë profesionistë, por ndoshta...

Vllaznia-Tirana, 200 mijë euro për “kokën” e Laçit dhe Flamurtarit

Tirana dhe Vllaznia luajnë të shtunën ndoshta ndeshjen më të rëndësishme në historinë e tyre. Për të shmangur turpin, që do të thotë rënie...

Vllaznia, asnjë kërkesë për arbitra të huaj në FSHF

Pas pranimit të kërkesësmsë Vllaznisë nga ana e FSHF-së për të hapur dyert e stadiumit në ndeshjen kundër Tiranës, klubi shkodran sqaron edhe çështjen...

Vllaznia sqaron çështjen “Vrapi”

Vllaznia ka dalë me një deklaratë për shtyp, me anë të së cilës hedh poshtë lajmet se Endri vrapi nuk dëshiron të luajë ndaj...

Lika refuzon të luajë ndaj Vllaznisë, Vrapi largohet nga ekipi, shkak gjëndja shëndetësore ?

Finalja e mbijeteses mes Vllaznise dhe Tiranes vjon te prodhoje lajme dhe informacione te reja cdo ore qe kalon. Pas zyrtarizimit per largimin e Bakajt...

Gjyrezi: Bakaj gaboi, por i vlerësoj ndershmërinë

Situata e Elis Bakajt dhe kërkesa e tij për të mos luajtur në ndeshjen kundër Tiranës i ka habitur të gjithë pa përjashtim te...

“Kalova lumin, të dh*efsha kalin…”

Nga Denis Bajraktari “Kalova lumin, te dh*efsha kalin”. Shprehja tipike qe mund ti pershtatet me se miri sulmuesit Elis Bakaj. Erdhi te Vllaznia, kur Tirana...

Zyrtare / Tifozët pa bileta në ndeshjen Vllaznia- Tirana

"Bëjmë të ditur për të gjithë të interesuarit se Federata Shqiptare e Futbollit ka dhënë Ok-in që hyrja e tifozëve në stadiumin "Loro Boriçi"...

EKSKLUZIVE: Përballja me Tiranën, “Vllaznit Ultras” kërkojnë rikthimin e Cicmil dhe mos-aktivizimin e Vrapit

Ekipi i Vllaznise ka zhvilluar diten e djeshme seancen e fundit stervitore ne Shkoder para nisjes per ne Ulqin. Shkodranet jane nisur kete te...

Bakaj: Më duhet të iki, ja pse nuk luaj ndaj Tiranës

Pas lajmit se është lënë jashtë skuadre dhe ka mbyllur aventurën me Vllazninë, pasi refuzoi të luante ndaj Tiranës, në sfidën e fundit, Elis...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com