Nga Shkodra, flet Vata: Ademi, përgjegjësja kryesore për gjëndjen e Vllaznisë

Tek Vllaznia nuk po kalohen ditë të qeta dhe lufta e mbijetesës sa vjen dhe.

Salihi rikthehet tek goli, por….

Hamdi Salihi është rikthyer tek goli dhe këtë e ka bërë në takimin e sotëm.

FSHF-ja e bën lëmsh dhe ndryshon kalendarin, ja kur luhet Vllaznia – Laçi

Federatës Shqiptare të Futbollit duket se i është bërë ves të ndërrojë oraret dhe datat.

Vllaznia në buzë të greminës, trajneri Gjoka bën filozofin

Vllaznia ndodhet në një situatë aspak të mirë. Kur po shkojmë drejt fundit të kampionatit,.

“Dikujt i intereson që Vllaznia të bjeri nga Superiorja”

Vllaznia duket në një situatë tepër të vështirë në këtë sezon. Shkodranët ndodhen në vendin.

Te Vllaznia janë gati për “gjyq”, ja çfarë ndodh sonte

Ishte planifikuar më herët dhe pritet të ndodhë pasditën e sotme. Te Vllaznia do të.

Ditë vendimtare për Gjokën, sot pritet që….

Administratori Gjyrezi e konfirmoi besimin e tij për trajnerin Gjoka në krye të ekipit të.

Boksieria shkodrane Elsidita Selaj siguron medaljen në Kampionatin Europian të 18 vjeçarëve

Pas Nelson Hysës, Rexhildo Zenelit dhe Jurgen Uldedaj, në Shqipëri vjen edhe medalja e katërt.

Një sugjerim për premiot ndaj Vllaznisë

Nga Denis BAJRAKTARI Premio. Kjo është fjala kryesore që ka qarkulluar para çdo ndeshje të.

Flamurtari mban në lojë Vllazninë

Vllaznia duhet ti thotë “faleminderit” ekipit të Flamurtarit. Kjo pasi vlonjatët mposhtën rivalin direkt për.