13 C
Shkoder,Albania
Thursday, May 25, 2017

Stjuardesa serbe që i mbijetoi shpërthimit të avionit dhe ra nga 10 mijë m...

Vesna Vulovic, stjuardesë nga Serbia, e cila i mbijetoi rënies prej 10 mijë metrash lartësi, pasi aeroplani ku ajo shërbente shpërtheu në ajër në...

Moratoriumi i gjuetisë, liqeni Shkodres mbushet me shpend

Moratoriumi I Gjuetise ka dhene rezultatet e tij ne rajonin e Shkodres. Gjate ketij viti vihet re shtimi i shpendeve dhe shumellojshmeria e tyre ne...

Mesazhi per Krishtlindje, Nënkryetari i KMSH-së: E dua Jezusin, e dua Muhamedin, e dua...

(Autori Gazmend Aga është nënkryetar i Komuniteti Mysliman Shqiptar) Në këtë kohë krize vlerash, shqiptarët kanë ende të pakonsumuar gurin e çmuar të dialogut ndërfetar....

I afrohet veturës për të kërkuar para, por kur shikon brenda saj fillon të...

Kemi shpërndarë histori edhe më herët të njerëzve që kujdesen për të pastrehët. Por çfarë për historitë ku të pastrehët ndihmojnë të tjerët? I vogli...

Fitoi betejën me kancerin/ Ja si duket sot dhe sa vjeç mbushi mbesa e...

Ambra Meda ka festuar mbrëmë 20-vjetorin e lindjes. Mbesa e gazetarit Dëfrim Met’hasani u bë e njohur për mbarë publikun, pasi vuante nga sëmundja...

Udhëzimet e një prostitute: Gra, ja pse burrat bëjnë seks me ne, ky është...

Një prostitutë australiane ka deklaruar që burrat dhe gratë tradhtojnë sepse “nuk dinë të bëjnë seks”.Një punonjëse bordeli rreth 23 vjeçare, që fiton rreth...

Ronaldo përlot botën me mesazhin për fëmijët në Aleppo

Tragjedia që ka pushtuar Aleppon ka kthyer vëmendjen e lojtarit më të mirë në botë për vitin 2016. ‘Yll’ i Real Madridit Cristiano Ronaldo...

Pagoi 7 mijë dollarë për t’i vrarë bashkëshorten, shokohet kur e sheh në ceremoninë...

Pesë ditë më parë, bashkëshorti i Noela Rukundo-s, kishte paguar dy vrasës për të ekzekutuar bashkëshorten e tij për arsye ende të pa ditura....

Gruaja e tij shtatzënë kishte fjetur me 60 persona, çfarë bën ushtari kur kthehet...

Padyshim që dashuria është ndjenja më e bukur në botë dhe janë me fat ata që arrijnë ta provojnë këtë ndjenjë, të dashurojnë fort...

Grekja 50-­vjeçare dashurohet me shqiptarin dhe martohen, ai ia “fut” bukur

Një grua greke e moshës 50-­vjeçare ka rënë në dashuri me një djalë të ri shqiptar, i cili është në moshë më të vogël...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com